زندگی نباتی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

من از 11 سال پیش، زندگی نمی کنم و مُردم و فقط جسمم زنده ست و دارم نفس می کشم. اسم این نوع زندگی میشه حیاتِ نباتی. یعنی فکر کن این همه سال، نه فهمیدم جوونی یعنی چی؟ نه لذتی از زندگیم بردم، نه هیچ نوع فعالیت مفیدی کردم. تقریبا کُلش رو مشغولِ دیدنِ کلیپ و عکس توی اینترنت و خودارضایی و چت کردن با دخترها بودم و وقت اضافم رو از روی خستگی و کسلی و سردرد، می خوابیدم!!

دقیقا طی این 11 سال، دائما به مرگ و مردن فکر کردم، و اینکه کی میشه شب بخوابم و صبح پا نشم؟! چندین بار به این فکر کردم که چطوری میشه به زندگیم پایان بده و خلاص بشم؟ اما فقط نیاز جنسی نذاشته. در واقع نیاز جنسی نه میذاره آدم زندگی کنه، نه میداره آدم بمیره! شما وقتی از نظر جنسی سالمی، دائما دلت میخواد آمیزش جنسی داشته باشی و کنار جنس مخالفت قرار بگیری. 

گاهی میگم: بذار این آلت تناسلی رو ببُرّم و بندازم جلوی سگ و گربه! اینطوری فکر و ذهنم دیگه سراغ س ک س نمیره و با خیال راحت میرم دانشگاه درس میخونم! میرم کلاس موسیقی ثبت نام می کنم، میرم کلاس زبان ثبت نام می کنم... دائما پیشرفت می کنم و یا درآمد کسب میکنم.

اما بدبختی اینجاست که اگر آلت تناسلی هم وجود نداشته باشه، اعتماد به نفس از بین میره و آدم فکر میکنه: برای چی زنده ام؟ دیگه هویت و جنسیت و مردانگی و همه چیز از بین میره! حتی اگر بریدن هم درکار نباشه و فرضا قرص کاهش میل جنسی بخورم، یعنی خودم رو ناقص کردم.

جالب اینجاست که در هر کشوری، افراد با میل جنسی بالا، به عنوان سرمایه و "مولد" شناخته میشن، چون قدرت باروری زیادی دارند و می تونن تولید مثل کنن! اما اینجا این میل جنسی، باعث عقب موندگی و خونه نشینی من شده و هیچ فردی هم وجود نداره تا کاری کنه من به تنها آرزو یا بهتر بگم تنها راه حل مشکلم، برسم! 

..........

پ.ن: امروز دوبار، دیروز دوبار، پریروز سه بار، پس پریروز یک بار.... کل این هفته و هفته ی قبل و ماه قبل، مشغول خودارضایی بودم. کل این ایام سردرد و چشم درد داشتم. کلش رو شبها تا 4 بامداد بیدار و صبح ها تا 12 یا 1 ظهر خواب بودم. بعد از ظهر ها هم از سردرد خوابیدم! آخه اسم این میشه زندگی؟؟!!! والله قسم مردن بهتر از این زندگی بود!

کاش یه راه فراری بود، کاش میشد ترک کرد.. کاش یک جایگزینی بود تا به امیدش خودارضایی رو بذارم کنار و زندگی کنم. بدبختی سن و سالمه که هرچی بالاتر میره، به خودم میگم: این حقته که خودت رو از دست نیازت خلاص کنی! و باعث میشه هی هر روز حریص تر و تحریک تر بشم! 

زندگی نباتی,زندگی نباتی چیست,زندگی نباتی ویکی پدیا,...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : سه شنبه 2 آذر 1395 ساعت: 6:14