چرا درک نمیشم؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

برام سوال شده که چرا 5-6 سال قبل، که همین نوع وبلاگ رو داشتم اکثر مخاطبین من دخترخانوم ها بودند، ولی الان اکثر مخاطبینم آقایون هستند؟ و از همه مهمتر، چرا قبلا ، اکثر مخاطبین با من رفیق و همفکر بودند و الان اکثرا مخالف و معترض من هستند؟

جوابش رو به تازگی فهمیدم. برادرم میگفت در محل کار ما که تازه اکثر افراد مذهبی هستند، 70 درصد مشروب می خورند و از روابطشون با جنس مخالف تعریف می کنند ، حالا ببین در خود جامعه اوضاع چه خبره. 

من جامعه ی هدفم رو اشتباه گرفتم. وقتی میام از "شرم الکی" و نیاز جنسی به طور آشکار میگم، اون دسته از افرادی همذات پنداری می کنند که اساسا قید و بندی در امور دینی ندارند. بنابراین کمتر کسی تصور میکنه که حالا نویسنده ی اینجا در یک محیط کاملا بسته ی مذهبی و سنتی بزرگ شده که در فامیلش خانومها حتما ملزم به داشتن چادر هستند و هیچ گونه رابطه ای حتی بین دختر عمو و پسر عمو هم نیست.

معلومه که حرف من اصلا برای اکثریت مخاطبینم قابل درک نیست و با حمله و نصیحت مواجه میشم. اونهایی که روابط آزاد دارند، اساسا فکر می کنن به دلیل بی عرضگی یا بی ریختی و از این مسائل هست که من سراغ جنس مخالف نرفتم، اونهایی هم که بیش از حد مذهبی ان، فکر میکنن من دنبال آلوده کردن جوونهای مردم هستم! 

image نوشته شده توسط پسر بدشانس در شنبه هفتم بهمن ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 2:07

close
تبلیغات در اینترنت