به خاطر دخترها زنده ام

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

گفتند : «براساس تحقیقات، روزانه 10 دقیقه زل زدن به زنان باعث میشود مردان کمتر به بیماری قلبی و فشار خون مبتلا شوند و عمرشان 5 سال زیادتر شود‌!»

من با اینکه تا حالا هیچ ارتباطی با جنس مخالف نداشتم، اما فکر می کنم دلیل زنده موندنم فقط دخترها هستند و اگر فکر به جنس مخالف و آرزوی بودن با دختر نبود، تا حالا هزاران بار مرده بودم! همین که میدونی یک انسانی مثل خودت ولی ظریف تر، لطیف تر، خوشگل تر و مهربون تر وجود داره که شاید یک روزی بخواد با تو زندگی کنه، یک انگیزه ای برای زندگی میشه. و من هر روز به دخترها فکر میکنم و بودنِ یک دختر رو جزو رویاهام می دونم.

من اصلا با جنس دوم یا شهروند دوم حساب شدن خانومها موافق نیستم و به نظرم اگر جنس مونث نبود، جهان خیلی خشن و وحشتناک میشد و دیگه جایی برای زندگی کردن نبود. اصلا با رنج کشیدن و محدودیت دخترهای ایرانی موافق نیستم و دلم میخواد اونها هم مثل پسرها، آزاد و راحت زندگی کنند. ولی نمی دونم با وجود اینکه همه جا حرف از "دختر" میزنم و در بین فامیل و غریبه به یک علاقمند شدید به ازدواج یا عاشقی، شهره شدم، اما هیچ دختر زیبایی نیست که بخواد پیش کسی باشه که تقدیس و ستایشش می کنه و بیشترین حد احترام رو براش قائله؟

image نوشته شده توسط پسر بدشانس در شنبه هفتم بهمن ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 2:07

close
تبلیغات در اینترنت