شیره ی جون مرد

ساخت وبلاگ
چکیده : حال من، دقیقا بعد از سه مرتبه خودارضایی کردن در روز... با سردرد و ضعف و خستگی و کسلی شدید. من نمی د... با عنوان : شیره ی جون مرد بخوانید :

حال من، دقیقا بعد از سه مرتبه خودارضایی کردن در روز... با سردرد و ضعف و خستگی و کسلی شدید.

من نمی دونم چرا ساختار بدن مرد بالغ اینطوری آفریده شده که به محض دیدن یا لمس کردن بدنِ لختِ جنس مخالف، مایعی از بدنش خارج میشه؟ این بدترین مجازات آفرینش از ما مردهاست، چون مغز فرمان لذت بردن از عمل جنسی رو میده، اما بلافاصله با تخلیه ی این مایع، بدن سست و انرژی تخلیه و توان از بین میره.

همه مون بچه که بودیم، با همسن و سال هامون دکتر بازی(یا کارهای جنسی کنجکاوانه) می کردیم و گاهی چند ساعت مشغول میشدیم، بدون اینکه خسته بشیم، چون هیچ مایعی از بدنمون تخلیه نمیشد. اما وقتی بالغ شدیم، این خروج اسپرم، فقط باعث دردسر و رنج و زحمت ما شد. انقدری خروج مایع منی از بدن مرد، درد آور و انرژی زا هست که امکان نداره مردی پس از انجام س ک س یا خود ارضایی، به غلط کردن نیفته و نگه: دیگه نمیکنم! ولی باز دوباره بدلیل خاطره ی خوبی که از دیدن یا لمس بدن برهنه ی جنس مخالف داره، میخواد که دوباره تجربش کنه.

چند وقت پیش، به یک تازه داماد در مورد مضرات بچه دار شدن زود هنگام می گفتم، از جمله اینکه بار حاملگی و سختی بچه آوری روی دوش خانومهاست و آقایون مشکلی ندارن. بهِم گفت: برای ما که سخت تره، «ما عصاره ی وجودمون رو میدیم.»

واقعیت اینه که این اسپرم ناچیزی که ممکنه در حالت عادیش در خواب دفع بشه و متوجه هم نشیم، وقتی در حالت رابطه ی جنسی تخلیه میشه، مرد همه ی زیبایی هاش رو از دست میده. برای همین هم هست که اکثر آقایون بعد از ازدواج، موهای سرشون خالی میشه و هیکلشون به هم میریزه.

اگر سالها مجرد باشی، ممکنه از روی فشار شدید، مجبور به دیدنِ کلیپ و عکس پورن باشی و به محض دیدنش، مایعی از بدن خارج بشه که باعث خواب آوری میشه. اما چون هنوز ارضای ذهنی و روحی اتفاق نیفتاده، در همون حالت خواب آلودگی و دردناکی آلت، میخوای چند بار دیگه این کار رو انجام بدی و در نتیجه تخلیه های مکرر اسپرم، هیچ اثری از کمر و چشم و سر برات نمیذاره!

image نوشته شده توسط پسر بدشانس در چهارشنبه چهارم بهمن ۱۳۹۶ |
.: شرم الکی :. ...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 2:07