نترسید، حامله نمیشید!!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دخترها حتی از واژه ی "س ک س" توی اینترنت هم می ترسند و اگر پسری بخواد حرف جنسی بزنه، فوری فحش بارونش می کنن و بلاک میشه! انگار با یک قاتل و جانی و تجاوزکار طرفند و انگار پسرانی که می خوان در اینترنت ارضا بشند، خطرناکتر از کسایی هستند که در دنیای واقعی س ک س می کنند!! 

یکی نیست به دخترها بگه: اون آقا پسری که اومده اینترنت و میخواد با شما حرف  س ک س ی بزنه، ممکنه مثل داداش و پسر عمو و پسرخاله ی خود شما مجرد باشه و از سر فشار و نیاز وارد فضای مجازی شده! وگرنه مغز خر نخورده که اگر دوست دختر یا زن داره ، بیا سراغ شمایی که حتی قیافتون رو هم نمی بینه!! 

پسرها تشنه ان، نه درنده!! بیچاره ان، نه تجاوزکار!! نیازجنسی دارند نه اینکه بی ادب و هیز و عوضی باشند! (والبته میدونم که آدم متاهل و تنوع طلب و عوضی هم هست، اما با یک بار حرف س ک سی زدن، نمیشه افراد رو قضاوت کرد.)

یعنی واقعا شمای دختر، نیاز جنسی نداری؟ شمای دختر، وقتی یکدفعه 2 نصف شب توی اتاقت دراز کشیدی، دلت نمیخواد که با جنس مخالفت حرفهای س ک س ی بزنی و به ارگاسم برسی؟ دلت نمیخواد که به سینه ها و اندام تناسلیت دستی خورده بشه و نوازش بشی؟ حالا اگر همسر و دوست پسری نداشته باشی، چیکار می کنی؟ اگر هیچ راهی برای برطرف شدن میل و غریزت وجود نداشته باشه، به کجا پناه می بری؟!

من نمی دونم، آیا دخترها خیال می کنند با به ارگاسم رسیدن در دنیای مجازی، باردار و حامله میشن؟ فکر می کنن پرده ی بکارتشون از بین میره؟ حیا و عفتشون لکه دار میشه و آبروشون میره؟.. جالبه همین دخترها در دنیای واقعی، اگر نگیم با پسرها به راحتی س ک س می کنن، لااقل بغل و بوسه و قدم زدن دونفره و لاس زدن و لب بوسی رو دارند!! اینجا همه یهو پاک و مریم مقدس میشن و مبادی ادب و اخلاق!! 

حالا چی میشه مثلا یکی که تاحالا اندام تناسلی دختر ندیده و خیلی کنجکاوه، صد ساله تو حسرت یه بدن لخت دخترونه ی ایرانی و واقعی مونده، آرزوشه یه بار خودش رو خلاص کنه و آلت تناسلیش رو بهت نشون بده، باهاش راه بیای و راحتش کنی؟! به کجات بر میخوره؟!

...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 10 آذر 1395 ساعت: 5:13

close
تبلیغات در اینترنت