اصلا دختری توی اینترنت نیست!!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

قبلا، خیلی خیلی دختر توی توی اینترنت نیست!! اصلا میگم دوستی واقعی هم نه، همین که دختری باشه که فقط صداش رو بشنوم و توی اینترنت باهاش چت کنم، یا عکسش رو ببینم، برام کفایت می کرد و میتونست مقداری آرومم کنه! ولی حتی یک دختر هم توی اینترنت نیست!!

توی هر چت رومی میرم، دخترها میگن نه آیدی تلگرام دارن، نه لاین دارن، نه اینستا دارن، نه شماره میدن نه هیچی!! عجیبه! توی وبلاگم هم همه یا مرد هستند یا زنان متاهل، یا سن بالا یا نا زیبا !! وقتی میرم گروه های تلگرامی رو از گوگل پیدا میکنم، اونجا اصلا کسی اجازه ی رفتن در چت خصوصی با دخترها رو نداره و دخترها بلاکش می کنن! توی اینستاگرام هم حق حرف زدن با هیچ دختری رو نداری و اگر از یک حدی بخوای صمیمی تر بشی، بلاک میشی!

این قحطی دختر تهرانی و زیبا، بی سابقه ست!! نمی دونم داستان چیه؟ شاید همه ی دخترهای خوب ، دیگه چون جفت دارن اینترنت نمیان. ولی سوال اینه که یعنی حتی یک دختر مذهبی و خجالتی هم نداریم که از شدت تنهایی، بخواد فقط با یک پسر حرف بزنه و توی اینترنت دوست باشه؟

.......... 

پ.ن: هنوز بعد از 30 سالگی هم، یک دختر پیشم نیست. قبلا که اینو میگفتم، یهو از زمین و هوا دخترها می اومدند اینجا و کلی هم قربون صدقه میرفتن و دلسوزی می کردند و می خواستند که با من دوست بشن، چون فقط دنبال یک پسر دستنخورده و پاک و سلامت بودند! اما الان تا اینو میگی، ملت از زمین و هوا میان تا نصیحتت کنن یا بهت فحش بدن!!!

نوشته شده توسط پسر بدشانس در یکشنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۶ |

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 3:29

close
تبلیغات در اینترنت