یک فیلم صحنه دار ایرانی!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

امشب با برادرم رفته بودیم سینما برای دیدن فیلم "عرق سرد" از جشنواره فجر. فیلم ، داستان یک خانم فوتبالیست ملی پوش هست که به خاطر عدم اجازه ی همسرش، نمی تونه از کشور خارج بشه.

خانم ملی پوش (باران کوثری) برای جلب رضایت همسرش که مجری صدا و سیماست و قصد طلاق داره، یک شب پیشش میره و بهش سرویس جنسی میده. البته اینکه چه نوع سرویسی میده، از مسواک زدن خشن و طولانی باران کوثری روی زبون به همراه گریه، میشه فهمید! 

من اول متوجه نشدم که داستان چیه. برادر کوچیکترم سر بسته گفت: تو چون مثبت هستی، نمی تونم بگم چیکار کرده! ... دوزاریم افتاد که برای همسرش آلت خوری و اسپرم خوری(ساکشن) کرده! 

و البته در صحنه ی قبلش، مرد قلیون بزرگی رو در میاره که باران کوثری میخواد سرش رو عوض کنه و دستش بهش نمیرسه و مرد اونو میده بهش! یا اینکه این خانم فوتبالیست به جایی که با همسرش زندگی کنه، با یک دختر فوتبالیست دیگه همخونه ست که در بعضی سایت ها گفتند که نشون دهنده ی همجنسگراییش بوده! 

در مجموع فیلم خوبی بود و من شدیدا مخالف تبعیض علیه زنان هستم و با تساوی کامل زن و مرد موافقم و از اینکه می بینم زنان حق خروج از کشور ندارند مگر اینکه همسرشون اجازه بده، ناراحت میشم.

............

پ.ن:من قبلا در یک تست اینترنتی شرکت کرده بودم که گفته بود جزو لیبرال ترین افراد هستم و زنان و دختران رو دقیقا مشابه مردان و با همین حق و حقوق می بینم. از طرفی من همیشه تمام کارهای خونه، اعم از پخت و پز، شستن، رخت پهن کردن، خرید کردن و و و رو خودم انجام میدم و اگر ازدواج می کردم، اصلا دیدگاهم این نبود که این چیزها صرفا وظیفه ی همسرم هست. با این اوصاف، هیچ جذابیتی برای دختران زیبای ندارم! 

نوشته شده توسط پسر بدشانس در جمعه بیستم بهمن ۱۳۹۶ |

...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : جمعه 20 بهمن 1396 ساعت: 16:17

close
تبلیغات در اینترنت