آزمایش س ک سی زنانه!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

اخیرا متوجه شدم که خانومهای 21 سال به بالا، باید یک ی رو به نام "پاپ اسمیر" انجام بدن تا سلامتِ دستگاه تناسلی و مبتلا نبودنشون به بیماری های دهانه ی رحم تایید بشه. 

کلمه ی "pap smear test" رو توی گوگل سرچ کردم و کلیپ های مربوط به این آزمایش رو دیدم. به این صورته که دختر جوان باید کاملا لخت بشه و روی تخت دراز بکشه. بعد دکتر زنان (که ممکنه مرد هم باشه) واژن و مقعد دختر رو باز میکنه و توش رو کامل می بینه و معاینه میکنه و با وارد کردن انگشتش با دستکش به داخل اونها، نمونه برداری میکنه. 

تا قبل از این می دونستم که خانوما موقع انجام اپیلاسیون (برداشتن موهای زائد با موم) باید کاملا لخت بشن، یا موقع آزمایش بکارت هم جلوی دکتر لخت میشن. ولی الان فهمیدم که این آزمایشه، دیگه خیلی سکسی تره، مثلا اگر نتونن نمونه گیری کنن، پرستار واژن دختر رو لیس میزنه تا تحریک پذیریش رو ببینه و تست بگیره! 

بعد از دیدن و فهمیدن این موضوع، خیلی دلم خواست که لااقل دکتر زنان میشدم! البته فقط دکتر زنان زیر 35 سال! خیلی باحاله هر روز تعدادی دختر بیان لخت بخوابن جلوت و لای پاشونو معاینه کنی! بهت هم نگن هیز و بد دل، تازه تشکر هم بکنن!

...............

مرتبط: 

نوشته شده توسط پسر بدشانس در یکشنبه ششم اسفند ۱۳۹۶ |

...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1396 ساعت: 0:50

close
تبلیغات در اینترنت