سلفی با دختران روس

ساخت وبلاگ
چکیده : سال قبل که با یک اکیپ چهارنفره مردونه رفته بودیم روسیه، از همون روزهای اول دلم میخواست با خانوم های ... با عنوان : سلفی با دختران روس بخوانید :

سال قبل که با یک اکیپ چهارنفره مردونه رفته بودیم روسیه، از همون روزهای اول دلم میخواست با خانوم های روس عکس سلفی بگیرم! انقدر تا حالا با یک دختر ارتباط دوستی نداشتم و حرف زدن و تعامل کردن با یک دخترِ زیبا، جزو آرزوهام شده که وقتی میرم خارج، انگار یک حسِ راحتی و بدون خجالت بهم دست میده که با ی که زبونشون رو نمی فهمم، فقط عکس بگیرم و خوشحال باشم که یک دختر به من لبخند زده و از من خوشش اومده!!

برای همین توی خیابونهای سن پترزبورگ، یهو میرفتم کنار خیابون به دختری که ایستاده بود، میگفتم: سلفی فوتو! و اون دختر هم اول نمی فهمید موضوع چیه، بعد که موبایلمو می دید استقبال میکرد. انگار که داشتم از یکی از زیبایی های گردشگری روسیه عکس می گرفتم!

همسفرم که از فامیل های دور و مردِ میانسالی بود، می پرسید: حالا این عکسای سلفی رو برای کی میخوای؟ اصلا به چه کسی میخوای نشون بدی؟ [ می دونستم که واقعا به کسی قرار نیست نشون بدم. چون به قول پسر خاله م(همسفر دیگم) : حالا لابد فکر میکنن یک شب هم با این خانم خوابیدیم و چه کارا که نکردیم! ]

گفتم: میخوام به پدر و مادرم نشون بدم و بگم چون برام زن نگرفتید، رفتم سراغ دخترای روسی!

ولی واقعیت این بود که اون لحظه داشتم تمرینِ ارتباط با جنسِ مخالف میکردم. همش به خودم میگفتم: ببین چه راحت می تونی بی مقدمه سمت دخترها بری و بدون اینکه زبونشون رو بفهمی، ازشون بخوای که باهات عکس بگیرن. پس حتما وقتی به ایران برگشتی، راحت تر میتونی با دخترهای همزبونت ارتباط برقرار کنی!

اما توی تهران هیچ موقع نتونستم این کار رو بکنم. اصلا ارتباط با دخترهای ایرانی، به سادگی ارتباط با خارجی ها نیست. چون دخترهای ایرانی، فکر بدی راجع به پسرهای هم وطنشون دارند و فکر میکنن همه ی ما به قصد سکس سمتشون میایم. امکان نداره که پسری یهو وسط خیابون به دختر ایرانی بگه: بیا سلفی بگیریم و دختر فرار نکنه یا یه دونه با کیف تو صورت پسر نکوبه!!

............

پ.ن: عکس این سلفی ها رو ، البته با حذف عکس خودم، توی صفحه اینستاگرام وبلاگ گذاشتم.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در دوشنبه چهاردهم اسفند ۱۳۹۶ |

.: شرم الکی :. ...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 44 تاريخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 ساعت: 1:28