سن و سال، ربطی به نیاز جنسی نداره؟ | بلاگ

سن و سال، ربطی به نیاز جنسی نداره؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

قبلا فکر می کردم هرچی سنم بالاتر بره، دور و بری هام بیشتر بابت نداشتن همسر، دلشون برای من میسوزه. اما الان که به عقب بر می گردم، می بینم وقتی آدم نوجوونه و تازه بالغ میشه، دور و بریها بیشتر در مورد نیاز جنسی و علاقه به جنس مخالف، به آدم فکر می کنن.

من الان 29 سالمه و همسن و سالهای من، حتما بارها س ک س رو تجربه کردند و در این زمینه مهارت کافی رو دارند. حتما با "کاندوم" و نحوه ی کارکردش، آشنایی دارند. حتما چیزی به نام "ویاگرا" براشون عجیب غریب نیست! حتما در مورد قرص ضد بارداری اطلاعات خوبی دارند. حتما می فهمن که موقع عادت ماهیانه ی خانومشون، باید چیکار کنن.

اما من تا حالا هیچ رابطه ی جنسی ای رو تجربه نکردم. گاهی اسم بعضی وسایل جنسی و روش هایی که برای تقویت میل جنسی وجود داره، برای من عجیب غریبه و تاحالا به گوشم هم نخورده! حالا اگر زیر 18 سال بودم، میگفتم من قانونا و عقلا "بچه" به حساب میام و طبیعیه که این چیزا ازم پنهون میشده. طبیعیه که فعلا خیلی زوده که راجع به این مسائل بدونم. ولی حالا که 29 سالمه، اصلا برام قابل پذیرش نیست که چرا نباید حتی یک بار هم رابطه ی جنسی داشته باشم؟

اصلا نمی فهمم که چرا نه اعضای خانوادم، نه کسانی که دوستم بودند، نه دوستانِ مجازی، حتی یک نفرشون هم از اینکه یک مرد 29 ساله، تاحالا رابطه ی جنسی نداشته، به فکر فرو نمیره و دلش نمی سوزه؟ قبلا انگار می فهمیدند که چه فشاری روی یک تازه بالغ میاد و خودداری از رابطه با جنس مخالف، براش غیر ممکنه. قبلا شاید اگر کسی می فهمید 18 سالته، توی دلش میگفت: این هم دلش میخواد. اما عجیبه که با وجود 29 سال سن، حتی یک نفر هم حق نمیده که الان باید حتما یک همسری پیش من می بود.

و تازه خیلی ها هنوز توصیه به سرکوب میل جنسی می کنن! خیلی ها هنوز حرف از صبر کردن می زنند! خیلیها فکر می کنن من که با این سن، میل جنسی دارم، آدم خلافکاری هستم یا چون خودارضایی می کنم شهوت پرستم! فکر می کنن باید ترک گناه کنم و یه مدتی بهش فکر نکنم!!

آخه به چه جرمی من زن ندارم؟ به چه جرمی از همسن و سالام عقب هستم؟ به چه جرمی هنوز در رده ی "بزرگسالان" و "متاهلین" قرار نگرفتم؟ واقعا دیگه از یک سنی به بعد، نمیشه قانع شد که دونستن و انجام یکسری کارها، وقتش نرسیده!!! 

بدبختی اینجاست که هرچی سن بالاتر میره، قدرت باروری کمتر میشه، سلامت اسپرم ها هم همینطور. آخه مرد و زن 40 سال و 50 سال، دیگه چه سکسی قراره بکنن؟ با شکم های بزرگ، با اندام نا مناسب، با موهای سفید شده و مردان کچل شده!! آخه اون سکس و رابطه به چه دردی میخوره؟!!

.............

پی نوشت: چند ماه پیش که با پسر خالهَ م رفته بودم روسیه، اون رفته بود "ماساژ سکسی"(که خانم ها طرف رو لخت میکنن و اندام تناسلیش رو ماساژ میدن و به ارگاسم می رسونن) و من نرفتم. من هنوز هم می ترسم و نمی دونم چرا متاهلین خیلی راحت تر سراغ هر سکسی میرن؟! فقط از این حرصم می گرفت که پسرخالم فقط سه سال از من بزرگتره و سال 85 (یعنی ده سال پیش) ازدواج کرد و الان دختر بچه ی 4-5 ساله داره! پسر داییم یک سال از من بررگتره و سه قلوهاش یک ساله شدند! همه ی همسنای من مدتهاست که بچه دارند و من هنوز دارم مثل نوجوون ها از اندام جنس مخالف و خودارضایی و نیاز جنسی می نویسم و با حسرت به دختر و پسرهای توی خیابون نگاه می کنم!!!

سن و سالی نداره رابطمون,سن و سال,سن و سال بازیگران ایرانی,...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 10 آذر 1395 ساعت: 5:13