ما رو گول زدند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

در جامعه ی مذهبی، حفظ بکارت تا موقع ازدواج چه برای پسر چه برای دختر، الزامیه. به ما گفتن خودتون رو حفظ کنید، چون گناه بزرگی هست و اگر پاکدامن باشید، خدا خودش براتون یک همسر پاکیزه و خوب قسمت میکنه!!! و برای شرایط بحرانی، تنها یک راه باقی گذاشتند: صیغه، که اونم با دختر مجرد نمیشه انجام داد.

بنابراین پسر و دختر باید نیاز جنسی شون رو تا سالها سرکوب کنند به امید ازدواج. اما کلا دروغ گفتند، چون در این دنیا، به کسی به خاطر حفظ بکارت، همسر نمیدن و خدا هم کار خاصی نمیکنه.

مارو گول زدند؛ مگه انسان در همه ی سالهای عمرش، به یک میزان میل جنسی داره؟ برای آقایون بعد از 30 سالگی از میزان هورمون های جنسی (تستوسترون) کاسته میشه. به این معنا که میزان تحریک پذیری کم میشه و علاقه به جنس مخالف کاهش پیدا می کنه. 

من قشنگ یادم میاد که وقتی 18 سالم بود، با عکس بی حجاب (که فقط موهای یک دختر معلوم باشه) به شدت تحریک میشدم و آلتم سفت میشد! اما الان با عکس نیمه لخت دختر هم تحریک نمیشم! دیگه کم کم آدم به سنی میرسه که اگه با دختر لخت هم بخوابه، باید کلی از آلتش بخواد که سفت بشه و هرچی خواهش و تمنا کنه، هرچی به خودش فشار بیاره این اتفاق نمی افته!!!

این اوجِ گول خوردن بوده... درست در سنی که آفرینش به ما میل جنسی داده و حکمتش جفت یابی و آمیزش جنسی بوده، ما این میل رو به بهونه ی ازدواج، سرکوب کردیم و بابتش خیلی زجر کشیدیم. دائما از واژه ی "سکس" همه رو ترسوندند، درحالیکه از یک سنی به زور هم بگن سکس کنید، کسی رغبتی نداره، و اگر این شهوت نباشه، دیگه ازدواج کردن به چه دردی میخوره؟ دیگه جنس مخالف چه جذابیتی برای آدم داره؟

کدوم موجود زنده ای رو سراغ دارید که بعد از بلوغش آمیزش جنسی نکرده باشه و همچین ظلم و جنایتی بر علیه خودش انجام بده که ما انسان ها انجام میدیم؟

لعنت بر جامعه ی مذهبی، بر خانواده ی مذهبی، بر باورهای مذهبی که انسان رو از زندگی عادی منع و محروم میکنه.

..............

پ.ن: 

1_ البته در یک مقاله در سایت بی بی سی می خوندم که تاثیر دیدنِ فیلم های پورن همین هست که مردان جوان، میزان تحریک پذیریشون کاهش پیدا میکنه و اگر میخوان این وضعیت درست بشه، باید 70 روز کاملا دیدنِ اینجور فیلمها رو کنار بذارن. ولی مشکل اینه که تا وقتی همسر یا پارتنر جنسی نباشه، آدم همچنان به دیدن این فیلمها و انجام خودارضایی، ادامه میده و روز به روز داغون تر میشه.

2_ دلم میسوزه وقتی می فهمم دخترهای 30 به بالا هنوز باکره ان و همچنان ترس دارند از سکس!! فکر کن همچنان منتظرن تا ازدواج کنن، در حالیکه به لحاظ بدنی تا چند سال دیگه بیشتر توانایی جنسی ندارن و حتی دیگه نمی تونن باردار بشن!

نوشته شده توسط پسر بدشانس در پنجشنبه بیست و سوم فروردین ۱۳۹۷ |

...
نویسنده : بازدید : 26 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 10:14

close
تبلیغات در اینترنت