دخترها فرقی با پسرها ندارند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مشکل افرادی که در خانواده های سنتی یا مذهبی بزرگ شدن اینه که تا پیش از ازدواج، هیچگونه ارتباط معمولی ای با جنس مخالف ندارند و طبیعتا تصور ماورائی از جنس مخالفشون دارند. اما اگر فقط میشد که تمامی محیط ها نه تنها مختلط می بود، بلکه دخترها از پسرها نمی ترسیدند و درست مثل سایر کشورهای دنیا، دخترها پوشش و حریمِ متفاوتی از پسرها نداشتند، اون وقت همه می فهمیدند که هیچ تفاوتی بین دختر و پسر نیست.

من مدت زیادی هست که به واسطه ی همین اینترنت و شبکه های اجتماعی فهمیدم که دخترها زشت و زیبا دارند، دستشویی میرن، عرق میکنن، بدنشون بو میگیره، شهوت جنسی دارند و به سکس فکر میکنن و تمامی کارکرد بدنشون مثل پسرهاست. حتی خیلی از دخترها ریزش مو دارند و اعتماد به نفسشون رو به واسطه ی بیماری یا ترس از پسندیده نشدنِ اندامشون از دست میدن. 

در واقع این فقط پسرها نیستند که در آرزوی بودن با دخترها هستند و از این می ترسن که مبادا تنها بمونن و نتونن هیچ دختری رو جذب کنند، بلکه بسیاری از دخترهایی که از دید ما زیبا و خوشبو و عروسک و ناز هستند، خودشون از این می ترسند که مبادا نتونن پسری رو جذب کنند و نتونن سکس رو تجربه کنن. 

اگر در جامعه ی ایران، ارتباط دختر و پسر، کاملا عادی می بود، مطمئنا پسرها انقدر دنبال تست کردن دخترهای مختلف و تنوع طلبی نبودند. دخترها هم وقتی می دیدند که پسرها درست مثل اونها احساسات دارند، گریه می کنند، قدرت و ضعف دارند، می فهمیدند که نباید کل بار زندگی رو روی دوش یک پسر بگذارند و ازش توقعات ماورائی داشته باشند.

جامعه ی ما به غلط، دخترها رو ناموسِ پسرها (یا جنس دوم) و ضعیف به شمار آورده تا حدی که خود دخترها هم باورشون شده که به خاطر این ضعف، نیاز به جنس مخالفِ قوی دارند و پسرها فقط باید پولدار و قد بلند و پر زور باشند! 

اینها رو، همه زمانی متوجه میشن که با همدیگه ازدواج کردند که دیگه دیر شده و ممکنه از همدیگه حالشون به هم بخوره. ولی کاش میشد قبل از ازدواج این چیزها رو فهمید و دختر و پسرها رو با همدیگه به حدی قاطی کرد که حتی اگر وارد رابطه ی جنسی شدند، خودشون می فهمیدند که ته تهش هیچی نیست!

..........

پ.ن: مدتهاست که هیچ تفاوت و فرقی بین خودم و دخترها نمی بینم و حس می کنم حجاب داشتن یا نداشتنِ دخترها اساسا هیچ فرقی نداره و انگار که به من پسر بگن باید روسری سرت کنی. یا ورزشگاه نرفتن دخترها یا هر کاری که برای دخترها منع کردند به این بهونه که باعث تحریک میشن، همش الکی بوده! تنها دخترانی تحریک آمیزن که در موقعیت تحریک آمیز و در رختخواب قرار میگیرند. وگرنه علت تحریک شدن اکثر مردهای ایرانی، همین محدودیت و تصورات غلطشون از جنس مخالف هست.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در سه شنبه بیست و یکم فروردین ۱۳۹۷ |

...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 10:14

close
تبلیغات در اینترنت