نیاز جنسی چه ارتباطی با تحصیل و شغل داره؟

ساخت وبلاگ
چکیده : یکی به من بگه: ربط نیاز جنسی با تحصیل در دانشگاه چیه؟ طرف همین الان دوست داره برهنه بشه، یا برهنه ی... با عنوان : نیاز جنسی چه ارتباطی با تحصیل و شغل داره؟ بخوانید :

یکی به من بگه: ربط نیاز جنسی با تحصیل در دانشگاه چیه؟ طرف همین الان دوست داره برهنه بشه، یا برهنه ی جنس مخالفش رو ببینه. همین الان دوست داره اندام تناسلیش با اندام تناسلی جنس مخالف برخورد کنه و شدیدا در حال عذاب کشیدنه، باید بره دانشگاه؟!

نیاز جنسی یک غریزه ی طبیعی و خدادادیه ، حالا یه دختر 16 ساله یا پسر 17 ساله، چه گناهی کرده که باید تا ده بیست سال دیگه صبر کنه؟ دقیقا نمی فهمم که ارتباط نیاز جنسی با این چیزای من درآوردی که انسان ها درست کردن، چیه؟ 

یعنی اگه یکی توی خونه گرسنه باشه، باید اول بره دانشگاه تا بهش غذا بدن؟ گرسنگی، تشنگی، تنفس، سکس... اینا همش با همه، جزو مسلمات و حق طبیعی هر انسانیه. هیچ ارتباطی به تحصیلات و پول و اینا نداره.

دختر هم نیاز جنسی داره، پسر هم داره، اینکه دخترا شرط میذارن، ازدواج رو محدود به یک سنی کردند، یا جامعه الزام کرده که حتما دختر و پسر باید بعد از تمام شدن تحصیلات دانشگاهی با هم ازدواج کنن، با کجای عقل و منطق سازگاری داره؟

پسر رو فرستادیم دانشگاه، خونه ی مجردی یا خوابگاه دانشجویی هم در اختیارش... هیچ فکر کردیم که این پسر دلش می خواد با یه دختر بخوابه و داره کلافه میشه؟ و دختر هم دلش میخواد پیش پسر باشه و داره از شهوت می میره؟ چیکار بکنه وقتی که پدر و مادرش و جامعش کاری به کارش ندارن و حالا حالا ها باید توی صف ازدواج وایسه؟ مجبوره که رابطه ی آزاد برقرار کنه.

بعد اومدیم یه قانون مزخرف به اسم "صیغه" درست کردیم و به راحتی به همه نسخه میدیم که: برو صیغه کن!! یعنی ترویج فحشا و همه جا رو به لجن کشوندیم، نه تنها این همه بیماری مقاربتی و ایدز درست کردیم، که همه رو تنوع طلب و شهوت ران کردیم ...

به جای این نسخه ی موقتیِ بیخود، یعنی نمیشد ازدواج رو آسون می کردیم؟ آخه چه اشکال داشت پسر بدون شغل و تحصیلات و پول، بتونه ازدواج کنه و نیاز جنسیش رو از طریق مشروع برطرف کنه؟ چه اشکال داشت که نه تنها پدر پسر، بلکه پدر دختر هم به پسر کمک کنن تا دخترش رو خوشبخت کنه و به گناه نیفته و بتونه آروم آروم زندگیشو بسازه؟

 

چی میشد اگه به جای دوستی های دانشگاهی دختر و پسرها، به جای سکس های پیش از ازدواج، به جای این همه ارتباطات سکسی مجازی که مربوط به سنین 15 تا 30 ساله، این همه گند و کثافتی که به خاطر 13 میلیون جوون مجرد و 5 میلیون مطلقه توی این جامعه به وجود اومده، همون اول کاری همه رو تشویق به ازدواج می کردند؟

واقعا اونایی که به خدا و قیامت اعتقاد دارن، آیا به این فکر کردند که اون دنیا ازشون چه سوالی میشه؟ قراره بپرسن که مدرک تحصیلیت چیه؟ اگه لیسانسی برو بهشت، فوق لیسانی برو طبقه بالاتر بهشت، اما دیپلم و زیر دیپلمی برو جهنم؟! یا میان می پرسن: چرا ازدواج نکردی؟ چرا زنا کردی؟ چرا لواط کردی؟...

به خدا همه باید پاسخگو باشن: مسئولین این کشور از رهبر تا بقیه، مادر و پدرها، استادها، معلم ها، جامعه و و و ...

......

پ.ن: خدا شاهده که 18-19 سالم بود و از فشار جنسی داشتم کلافه میشدم. سریع موبایلم رو برداشتم و به خاله هام و عمه هام یک متنی رو ارسال کردم: "لطفا اگر مورد مناسبی میشناسید برای من به جهت ازدواج معرفی کنید"... یک نفر هم جوابم رو نداد. بعدا که حضوری دیدمشون، به حرفم می خندیدن و مسخره می کردند! ده سال پیش... چقدر زود گذشت. 

.: شرم الکی :. ...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 10 آذر 1395 ساعت: 5:13