دخترها انقدر هم بد نیستن

ساخت وبلاگ
چکیده : هر موقع یک کلیپ ایرانی می بینم، به خودم میگم: رسیدن به همچیین چیزی باید خیلی راحت باشه، الان باید یک... با عنوان : دخترها انقدر هم بد نیستن بخوانید :
هر موقع یک کلیپ ایرانی می بینم، به خودم میگم: رسیدن به همچیین چیزی باید خیلی راحت باشه، الان باید یک دختری هم پیش من خوابیده باشه.... پس چرا بقیه انقدر راحت دارند با دوست دختراشون سکس می کنن، اما به من که میرسه، هیچ دختری وجود نداره که دوست معمولی هم باشه؟

الان فهمیدم که دخترها اونطوری که نشون میدن، خشن و ضد پسر نیستند. اونطوری که در رفتارهای عمومی وانمود می کنن که از سکس و حرف سکسی با پسرها بدشون میاد، واقعا اینطوری نیستند. در وقت خودش و جای خودش که احساس امنیت بکنن، خیلی هم از این چیزها خوششون میاد.

توی کلیپ هایی که دیدم، فهمیدم که هر دختری با اون کسی که باهاش رابطه ی خاص داره و فکر می کنه شوهرش یا دوست پسرشه، همه کاری می کنه. حتی کارهای محیرالعقولی که آدم باورش نمیشه... مثلا  خودشون آلت تناسلی مرد رو می مکن، خودشون اجازه میدن که از پشت سکس بشه... هر چیزی که آقا پسر میگه، کاملا با علاقه انجام میدن و مخالفتی نمی کنن.

مهم اینه که بتونی اعتماد دختر رو کسب کنی و اون دختر تو رو جذاب و قابل اطمینان ببینه، نه یک پسر هرزه یا مثل بقیه ی پسرهای خیابونی یا تجاوزکار. دخترها با هر پسری که درخواست دوستی یا سکس بده، رفتار خشنی دارند، اما اگر همون پسر رو بشناسن و بفهمن که نسبت بهشون حس و علاقه ای وجود داره، حاضرن همه کاری براش بکنن.

الان به این نتیجه رسیدم که فقط بدشانس هستم که هیچ دختری پیشم نیست. چون من چه از نظر اخلاقی چه از نظر جنسی، میتونستم بهترین دوست یا بهترین همسر یک دختر باشم. بارها توی چت هام، دخترها گفتن که تو خیلی خوبی و کاش همسر ما بودی!! تمام زیر و بم ارضا شدن دخترها رو می دونم، بدون اینکه حتی یک بار سکس کرده باشم. و این خیلی آزار دهنده ست. چون تا حالا باید از این پتانسیل و انرژی استفاده میشد و یک دختری وجود داشت تا ببینه چیکار میکنم!

.: شرم الکی :. ...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 ساعت: 7:25