چه طوری میشه دانشگاه رفت؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دختر و پسرایی که میرن دانشگاه، نیاز جنسی ندارن؟

این دختر و پسرا نیاز جنسیشون رو چیکار می کنن؟

آخه الان که روز دانشجو هست، با دیدن دانشجوها، همش حسرت می خورم و میگم: کاش می تونستم من هم در یک محیط مختلط باشم و چهارتا دختر رو از نزدیک می دیدم. حتما هم اون دخترها از من خوششون میومد. اما مشکل اینه که نیاز جنسی دارم، بلافاصله میخوام یک دختر کنار من بخوابه و لخت بشه.

مگه میشه توی دانشگاه کنار دختر نشست و تحریک نشد؟ مگه میشه توی یک مکان عمومی از دختر تقاضای سکس کرد؟ اصلا دختر مگه می پذیره و راحت تن به سکس میده؟

اگر هم میگن میرفتی و دوست میشدی، مشکل اینه که درونگرا و خجالتی بودم و هستم و هیچ موقع نمی تونستم با دختری دوست بشم. اعتماد به نفس پایینی هم دارم و همیشه فقط فشار فکری داشتم...

واقعا نمی تونم بفهمم بقیه چطوری میرن دانشگاه؟ اصلا بعد از 18 سالگی، نمیشه که نسبت به موضوع جنسی صبر کنی. همین الان سکس میخوای ، همین الان میخوای اندام تناسلی دختر رو ببینی و لمسش کنی. همین الان عطش فراوون داری... چطوری باید 4 سال مثبت باشی و فقط درس بخونی؟ اصلا مگه میشه برای درس خوندن تمرکز کرد؟ چطوری سایر دختر و پسرهایی که با هم قدم میزنن رو تماشا می کنی و دلت نمی خواد؟

کاش یکی به این سوالات من طی این 11 سال جواب میداد.

................

پی نوشت: اون موقع ها که 18 ساله بودم و ازم توقع رفتن به دانشگاه داشتن، وقتی میگفتم: "من دوست دارم زودتر زن بگیرم که به گناه نیفتم و با دخترها دوست نشم، چون توی دانشگاه همه با هم دوستن"، خانواده هامون حرفم رو می پذیرفتن. یعنی همه می دونستن که در یک محیط مختلط بالاخره دختر و پسر با هم دوست میشن و خیلی سخته تحمل کردن. همیشه میگفتم: من میخوام یه دختر پیشم باشه و بعد دانشگاه برم و درس بخونم، چون اونطوری دائما به دخترای دیگه فکر می کنم...

این یکی از آرزوهام بود که مثل بقیه جوونی کنم، دانشگاه برم، کلاس های مختلف و مختلط برم... و هنوز دیدن دختر و پسرهای دانشگاهی، عذابم میده، چون از همشون فهم و اطلاعات سیاسیم بالاتر بود، از همشون باهوش تر و با استعداد تر بودم و می تونستم الان یک مدرکی داشته باشم. اما، فقط به خاطر نیاز جنسی، سالهاست گیر کردم!

چه طوری میشه چت کرد؟,زن چطوری حامله میشه,...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 ساعت: 7:25