تخیل الکی راجع به دخترای اینترنتی | بلاگ

تخیل الکی راجع به دخترای اینترنتی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

چند سال قبل، همش خیال می کردم که اگه یه وبلاگ درست کنم و توش دردو دل بنویسم، یک دختر خوشگل پیداش میشه و از من خوشش میاد. آخه خجالتی بودم و در دنیای واقعی نمی تونستم با دخترها حرف بزنم، فکر می کردم که بدون شک دختر زیبایی هست که از یک پسر خوب خوشش بیاد.

نمی دونم چرا فکر می کردم که اتفاقا دخترای خوشگل، دنبال پسرهای صادق و راستگو ان! لابد انقدر پسرهای عوضی و گرگ دور و برشون دیدن، که هیچ چیزی از زندگیشون نمیگن و فقط دنبال فریب دخترا هستند، حالا اگر پسری ببینن که داره صادقانه از خودش و زندگیش میگه و فقط به ازدواج و زندگی سالم فکر می کنه و دخترها رو می پرسته، پس خوششون میاد. و وقتی ببینن واقعا داره غصه می خوره، بگن: من یه دختری با معیارهای تو هستم! 

فکر می کردم دخترهای خوشگل هم ممکنه تنها باشن. ممکنه دختری در خانواده ی سرشناس و پولدار و با چهره ی خوب، وجود داشته باشه که به خاطر سخت گیریش روی پسرها و خواستگاراش، تنها مونده باشه و دنبال یک پسری باشه که تاحالا تن به رابطه ی جنسی نداده و مودب و با شخصیته! پسری که اون هم توی خانواده ی سرشناس و پولدار و تحصیلکرده بزرگ شده و فقط به این دلیل که دنبال یک دختر خوب میگشته، تنها مونده.

اما بر عکس... هیچ موقع دختر خوب و خوشگل و پولدار ندیدم که توی اینترنت اومده باشه. همون دخترهایی که من اگر به سبک سنتی خواستگاریشون برم و با اولین نگاه، محترمانه بیخیال ادامه ی خواستگاری میشم، حالا میان وبلاگ من. دخترهایی که آدم به هر دلیلی خوشش نمیاد، اینجا حضور دارند و هر حرفی که بزنی بهشون بر میخوره!! 

در واقع، به محض اینکه یک پسر از تنهاییش و غصه خوردنش بابت نبود جنس مخالف بگه، دخترها خیال می کنند که این یک مشکل و عیب بزرگی داره و از پسرهای معمول جامعه هم پایین تره! کاش یکی بود که من رو میشناخت و به یک دختر خانم خوشگل میگفت این پسر نه تنها هیچ مشکلی نداره که اگر یک دختر زیبا کنارش بود، الان بهترین زندگی و شادترین روزها رو داشت.

...
نویسنده : بازدید : 17 تاريخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 ساعت: 7:25