بیچاره پسر بچه های 15 ساله! | بلاگ

بیچاره پسر بچه های 15 ساله!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

بهترین فیلمی که در مورد نیاز پسرهای نوجوون به جنس مخالف دیدم، فیلم "مالینا" بود، انگار داره دوران بلوغ من رو به تصویر میکشه، با این تفاوت که من ایرانی هستم و طبعتا خانومی نبود که به نیازهام پاسخ بده و باید زجر میکشیدم

پسرها خیلی زود با مسائل جنسی و زناشویی آشنا میشن و همون ابتدای بلوغ، علاقه مندی زیادی به جنس مخالف پیدا می کنند. همیشه دخترهای 20 تا 25 ساله برای پسرها و مردها جذابیت دارند. اون موقع که پسرها 15 سالشونه، دلشون دخترهای 25 ساله میخواد و اون موقعی که پسرها 30 سالشون، دلشون دخترهای 20 ساله میخواد! 

یادم میاد وقتی راهنمایی بودم، می خواستند توی مدرسه، به همه ی دانش آموزا واکسن "سرخه جه" بزنن... اول که گفته بودند واکسنه، همه می ترسیدیم. اما بعد که گفتند همه ی پرستارها خانمهای جوان هستند، همه از هم سبقت می گرفتیم و فکر می کردیم قراره به پشتمون آمپول بزنن!! حتی اولش بچه ها ذوق می کردند که قراره شلوارشون رو پایین بکشن!!  بعدش که دیدیم به بازومون میزنن، آستینامونو تا ته میزدیم بالا تا زودتر دستمون توسط خانوم ها لمس بشه!  انگار اون موقع می خواستیم این سوزن کُلفت واکسن، چند دقیقه بیشتر توی بازومون بمونه و دردی رو احساس نمی کردیم.

خود به خود یاد این شعر می افتم که: الهی تب کنم شاید پرستارم تو باشی ، و حاضر بودم مریض باشم و توی بیمارستان بخوابم، اما هر روز یک خانم جوانِ مهربون به بالینم بیاد و باهام حرف بزنه و دستم رو لمس کنه!

الان که بزرگ شدم و هیچ موقع یک جنس مخالف هم پیش من نبوده، با تمام فشارِ فکری و نیازی که داشتم، دلم خیلی برای خودم و همجنس های مثل خودم می سوزه. میگم فکر کن به یه پسر 15 ساله بگن: برای رسیدن به دختر خانم زیبا، فقط یک راه هست که اسمش ازدواجه. اونم تا وقتی خونه و ماشین و کار و پول نداشته باشی و مستقل نشده باشی، نمی تونی بهش برسی.

بنابراین ده سال بعد هم نمی تونی به آرزوت برسی، و انقدر باید صبر کنی، صبر کنی، صبر کنی تا این آرزوت رو به گور ببری و فقط به دیگران که خجالتی نیستند و با دخترها از اول بچگیشون راحت بودن، نگاه کنی و حسرت بخوری.

...
نویسنده : بازدید : 16 تاريخ : پنجشنبه 18 آذر 1395 ساعت: 7:25