این دخترایی که هاتن

ساخت وبلاگ
چکیده : دخترایی که خیلی هات و داغن و معمولا خود ارضایی می کنن، حیف نیست که تنهایی میشینن و انقدر خودشون رو ا... با عنوان : این دخترایی که هاتن بخوانید :
دخترایی که خیلی هات و داغن و معمولا خود ارضایی می کنن، حیف نیست که تنهایی میشینن و انقدر خودشون رو اذیت می کنن؟ واقعا نمیخوان یک پسری پیششون باشه و ارضاشون کنه؟

حالا مثلا به جای دست خودت، اگه دست یک پسر باشه چه اشکالی داره؟ قرار نیست که حتما باهات س ک س کنه، ممکنه پسری باشه که فقط دلش بخواد دختز رو تحریک کنه و به ارگاسم برسونه.

اگر دخترها از پسرها نمی ترسیدند و از نیاز جنسی یک غول بی دست و پا درست نمی کردند، الان هم من راحت شده بودم هم یک دختر! 

قطعا در این شهر تهران دختری هست که مثل من، بابت نیاز جنسیش در رنج باشه. حتما دختری هست که دلش بخواد فقط یکی لمسش کنه یا ببوسش... خب آقا من که هستم، چرا میری شونه و برس برمیداری میزنی به اونجات؟ چرا کار غیر بهداشتی می کنی؟ پس خدا ما پسرا رو برای چی آفریده؟

اینجا هم باید واژن دختر توی موزه باشه، هم آلت پسر قندیل ببنده و بپوسه!! جووونیمون رفت به خاطر همین نیاز مسخره... یه خورده دخترا شل کنن، خودشون هم راحت میشن به خدا! 

وقتی که همه نمی تونن ازدواج کنن، باید بذارن پیر بشن و این نیاز هم از بین بره؟ فقط برای اینکه گناه داره مثلا؟ گور بابای گناه و هر کسی که عادی ترین نیاز بشر رو زشت میدونه.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در شنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۶ |
.: شرم الکی :. ...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1396 ساعت: 9:43