تشدید دخترها

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

w

 ّ

اولی علامت "دبلیو" و دومی "تشدید" خودمون هست. به نظرتون شبیه چی هستن؟

هر دوش شبیه وسط پای دخترهاست. "واژن" دخترها از روبرو درست شبیه تشدید می مونه و این تشدید ساده، بهشت آمال ما پسرهاست! 

من فکر می کنم انقدری که برای ما جذابیت داره و دلمون میخواد ببینیمش و لمسش کنیم و بوسش کنیم، خود دخترها ازش متنفرن و چندششون میشه. 

فکر کن عادت ماهیانه، ترشحات واژن و ادرار، از این نقطه خارج میشه و دخترها همیشه تجربیات تلخی از این موضع بدنشون دارن. ولی ماها که نداریمش، حتی شاید دلمون بخواد دهنمون رو روش بذاریم و ببینیم چطوری یک دختر تحریک میشه و به ارگاسم میرسه.

اخیرا من فهمیدم که دخترها به این ناحیه "ژل مخصوص واژن" میزنن. فکر کنم این ژل برای خوشبو شدن باشه. به هر حال تمام دنیای دخترونه، همچنان برای من جذابیت داره و سوال برانگیزه. درست مثل یک پسر 18 ساله، دلم می خواد یک بار از نزدیک ببینمش، چون تجربم از جنس مخالف، در حد دنیای مجازیه.

.............

پ.ن: قبلا که یاهو مسنجر بود، باز یک جایی بود که به محض فشار اومدن، آدم می تونست هر دختری رو پیدا کنه و باهاش چت کنه. این چند سال که یاهو منسوخ شده، دقیقا نمی دونم دخترای فضای مجازی کجا مشغول چت کردن هستند؟ چون خودِ دخترها هم به شدت نیاز جنسی داشتند و دلشون میخواست یک جایی با یک پسری خودشون رو تخلیه کنند، بدون اینکه شناخته بشن. الان دقیقا اونهمه دختر کجا رفتند و از طریق کدوم نرم افزار میشه پیداشون کرد؟ (صرفا برای چت آزاد، نه شبکه های اجتماعی که عکس و مشخصات واقعی آدما توش هست)

نوشته شده توسط پسر بدشانس در دوشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : دوشنبه 5 تير 1396 ساعت: 9:43

close
تبلیغات در اینترنت