من انقدر هم بد نیستم | بلاگ

من انقدر هم بد نیستم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

گاهی این فیلمای پورن رو که می بینم، خیلی عذاب وجدان می گیرم و به خودم میگم: الان تو اگر زن داشتی، مگه بازهم دنبال این فیلمها بودی؟ اصلا چیکار داشتی که اندام زن اینطوری خوبه یا اونطوری؟ اصلا اگر یک نفر رو دوست داشتی، مگه برات فرقی می کرد که اندامش چطوریه؟

من واقعا با دیدنِ این فیلمها، گاهی حالم از خودم بهم میخوره و یاد این می افتم که قبلا - یعنی ده سال پیش - که به سختی یک فیلم پورن می دیدم، بلافاصله تا چند روز خودم رو لعن و نفرین می کردم و کلی احساس گناه داشتم و تا مدتها سراغش نمیرفتم چون به خودم قول میدادم که: "تو، همین امسال زن میگیری و خودت با یک نفر انجامش میدی". من واقعا اهل دیدنِ اعتیاد گونه ی این فیلم ها یا انجام خود ارضایی نبودم. این که الان در سی سالگی هم حتی همسری ندارم، تقصیر من نیست، اینکه الان خیلی مسائل شهوانی برای من عادی شده، واقعا تقصیر من نیست و خودم هم در عذابم.

من اصلا انسان بدی نیستم و کل زندگیم هم جنسی و شهوترانی نیست. بلکه اگر آدمی باشه که دائما در مواجه با آدمهای دیگه، به این چیزها فکر کنه، ازش متنفر میشم. ولی اگر نیاز جنسی در ظرف زمانی خودش برطرف نشه، کمترین حالتش همینه که آدم خودش رو با این چیزها سرگرم کنه و بدترینش اینه که با جنس مخالفش رابطه داشته باشه. مطمئنم اینکه من تا حالا با دخترها رابطه ی جنسی نداشتم، خودش صبر و تحمل زیادی میخواد و اگر هر کس دیگه ای جای من بود، بدتر از اینها میشد.

ولی با این حال باز هم حتی اگر الان هم زن میداشتم، حتی یک لحظه هم سراغ این چیزها نمیرفتم. شما به یک آدم چلوکباب بدید، هیچ موقع سراغ نون و ماست نمیره.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در دوشنبه شانزدهم مرداد ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت: 10:18