چطوری بگیم با دختر نبودیم؟

ساخت وبلاگ
چکیده : توی یک کانال تلگرام نوشته بود: « ‏آدم چجورى دونه دونه به دوست دختراش حالى كنه با كس ديگه اى نيست؟:( ... با عنوان : چطوری بگیم با دختر نبودیم؟ بخوانید :
توی یک کانال تلگرام نوشته بود: « ‏آدم چجورى دونه دونه به دوست دختراش حالى كنه با كس ديگه اى نيست؟:( »

من اتفاقا امروز داشتم خواب میدیدم که دارم همش به یک دختر میگم بیاد کل زندگی من رو ببینه، از موبایل و اکانت های اینستاگرامم گرفته تا لپ تاپ و دفتر خاطرات و غیره رو بهش نشون میدم تا ببینه از 12 سال پیش تا الان چطوری شب و روزم با شکنجه سپری شده.

یعنی داوطلبانه و خودجوش، اصلا قبل از اینکه یک دختر نسبت به رابطه داشتن یا نداشتنِ من حساس بوده باشه، دلم می خواد خودم بهش بگم که داستانِ زندگی من اینه. شاید اینطوری از من خوشش اومد و قدر این همه خوبی رو دونست؟!

ولی آخه چه فایده، کدوم دختری اصلا این چیزا براش مهمه یا ممکنه به خاطر اینکه پسری با کسی نبوده، عاشقش بشه؟

یک پیام تلگرامی دیگه هم نوشته : « تو ۳۰ سالگی ازدواج میکنین، انتظار دارید خانوم ۳۰ سال هیچ رابطه جنسی رو تجربه نکرده باشه؟! مریضه طرف؟ خودتون مریضید؟ چیه داستان؟؟»

یعنی آدم این جملات رو میخونه، غصه می خوره که نه تنها تا حالا با دخترا جوونی نکرده، حتی الان در سن 30 سالگی هم در شرُف ازدواج نیست!! اصلا چطوری باید به دختر ثابت کنه که تا الان حتی یک بار هم تجربه ی رابطه ی معمولی هم با یک دختر نداشته چه برسه جنسی؟! و بگه: اتفاقا چون سالم بودم میل شدید جنسی داشتم و از 18 سالگی هم گفتم زن میخوام، اما دختری وجود نداشت برای ازدواج.

واقعا دیگه چه امیدی داشته باشم که دختری برای من 30 ساله پیدا میشه که از هر نظر باکره باشه؟ و با وجود زیبایی، تا حالا با پسری نبوده باشه؟ معلومه که دخترا همشون تا حالا کلی تجربه داشتند، فقط به من بیچاره که میرسه، حتی یک دختر خوب و زیبا هم نیست!!

+ هی به خودم میگم: دختری وجود نداره که آدم بهش اینا رو بگه..... دختری وجود نداره لعنتی! می فهمی دختری وجود نداره....

نوشته شده توسط پسر بدشانس در شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۶ |
.: شرم الکی :. ...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت: 10:18