من خیلی نیاز جنسی دارم | بلاگ

من خیلی نیاز جنسی دارم

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نیاز جنسی رو چیکار کنم؟ امکان نداره یک روز از خواب بیدار بشم و مغزم به من فرمان انجام رابطه ی جنسی نده. امکان نداره که به اندام حساس جنس مخالف فکر نکنم. 

جز خود ارضایی، که چاره ای نیست؛ ولی بعد از خود ارضایی، خیلی سر درد می گیرم، چشمام خیلی درد می گیره. یک روز بعد که حالم سر جاش میاد و احساس ضعفم با خوردن شیرموز و کیک برطرف میشه، باز دوباره مغز فرمان سکس صادر میکنه. با اینکه دفعات قبل، صدبار گفتم: غلط کردم! و دیگه تکرار نمی کنم، اما نمیشه که نمیشه.

به خدا دارم کلافه میشم، نمی دونم چی کار کنم؟ گناه کردم که آدمم؟ گناه کردم که مذکر هستم؟ گناه کردم که به مونث تمایل دارم؟

همش میگم: فقط یک دختر باشه که من راحت بشم. هی توی ذهنم میگم: خدایاااااا یک دختر بده، جون مادرت یک دختر بده.... هرچی هم فکر میکنم که چطوری می تونم دختر گیر بیارم و به چه کسی باید فریاد بزنم، نمی دونم.

آخه مگه میشه با این همه نیازی که من دارم، در طرف مقابلش پاسخی داده نشه؟ یعنی هیچ دختری تمایلی به من نداره؟ یعنی این نیازه و این مذکر بودن من، الکی آفریده شده؟ فقط برای شکنجه ست؟ برای چیه آخه؟  چرا از 14 سالگی تا الان، فقط بابت نیازم دارم رنج میکشم، بدون اینکه در جهان خلقت، هیچ پاسخی بهش داده بشه؟

....................

نکته: البته اینطوری هم نیستم که هر وقت دختر و زنی رو توی مهمونی ها یا خیابون می بینم، سریعا لخت و برهنه تصورش بکنم و تحریک بشم. اصلا نشده یک بار تا حالا به دید جنسی به زنی نگاه کنم. هر چی که هست فقط در خلوت خودم اتفاق می افته و از نظر فکری اذیت میشم. حتی در خواستگاری هایی که رفتم، یک بار هم به دخترها در مورد مسائل جنسی نگفتم و نسبت به بالا تنه شون توی فکر نرفتم. اما چه طوری میشه این درد رو به دخترها گفت؟ اصلا کیه که بفهمه آدم بابت این مسئله، واقعا داره عذاب میکشه؟ پدر و مادرت که نمیفهمن، خواهر و برادرت که نمی فهمن، هیچی کسی نمی فهمه الان که بی حال هستی و سرت درد میکنه، یا الان که حوصله ی هیچ کاری رو نداری و سر همه داد میزنی، چون نیاز جنسی اذیتت می کنه.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در شنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت: 10:18