اپیلاسیون زنان | بلاگ

اپیلاسیون زنان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

یک ویدئو توی یوتیوب می دیدم از برداشتن موهای ناحیه ی تناسلی و مقعد خانمها. به این صورت که یک ماده ی آبی رنگی رو به ناحیه ای که مو داره، با قلم مو می مالن، بعد که سفت شد، شروع به کندنش می کنن و موها هم از ریشه در میاد و پوست سفید میشه.

من نمی دونم آیا اسم این کار اپیلاسیون هست یا نه؟ وکلا خیلی برام سواله که یعنی همه ی دخترها و زنها، برای اپیلاسیون کردن، جلوی همدیگه کامل لخت میشن و یک نفر این مواد رو به اون ناحیه شون می ماله؟

عجب دنیای عجیبی دارند خانوما...

خلاصه من حاضرم یک دختری باشه، مجانی اپیلاسیونش کنم!

...........

پ.ن:

1_ یک ویدئوی دیگه میدیدم که یک پزشک مرد در حال معاینه ی واژن یک خانوم و نشون دادن یک چیزی (شاید پرده) در داخل واژن هست. اصولا من نمیدونم پرده چیه و فرق فیزیکیِ واژنِ یک دختر باکره با دختر غیرباکره چیه؟ کاش لااقل میرفتم پزشک بانوان میشدم، اینطوری میتونستم یه بار واژن دخترا رو از نزدیک ببینم!

2_ همینطوری که کنجکاوی کردم، یک ویدئوی دیگه دیدم از یک ورزش و مسابقه ی عجیب! مرده روی زمین دراز کشیده و پایین تنه ش برهنه ست. زنه هم بالا تنش لباس ورزشیه ولی پایین تنش برهنه ست. بعد زنه دورخیز میکنه و به حالت ژیمناستیک از روی مانع می پره و با واژنش روی مرد فرود میاد و میشینه! اینجا کل سالن تشویق می کنن!!... یکی دیگه ش مثل وزنه برداریه، باز پایین تنه هاشون رو برهنه کردند ولی لباس وزنه برداری دارند. مرده خانومه رو از روبرو یهو بغل میکنه که آلت میره توی واژن و چند دقیقه دست هم رو ول میکنن و به همین حالت می ایستن! اینحا باز سالن تشویق میکنه. خارجیا هم از عجب ورزشای جذابی دارنا!! 

نوشته شده توسط پسر بدشانس در پنجشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 16 مرداد 1396 ساعت: 10:18