کاش دخترها درست تربیت میشدند

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

دخترها - بیشتر در تهران - گویا هیچ آرزو و هدفی در ازدواج ندارند، جز رسیدن به پول و رفاه بیشتر! اصلا نه برای دختر وجود یک همدم و همزبون مهمه، نه نیاز جنسی دارند! عجیبه که دخترهای ایرانی انقدر خنثی و بی تفاوت هستند که حاضرند زن دوم یک حاجی بازاری با 5 تا بچه همسن خودشون بشن ولی حاضر نیستند با پسر مجرد باشن. حاضرند زن صیغه ای یک مرد عیاش باشن، حاضرند زن بدجنس ترین و بددهن ترین و بد اخلاق ترین مرد بشن چون پولداره، اما حاضر نیستند با یک آقا پسر صاف و صادق و مهربون باشند چون وضع مالیش نامشخصه!

برادر بزرگتر من، مدتهاست که شغل خوب و درآمد خوبی داره و علاوه بر اینکه با کمک پدرم تونسته خونه ی جدا بخره، میگه همین الان 100 میلیون در حسابم هست و میتونم یک ماشین شاسی بلند بخرم. اما هر بار که خواستگاری میره، به دختر اینارو نمیگه و دخترها هم جواب منفی میدن! همیشه میگه: "میخوام ببینم دختری هست که اهل زندگی باشه و براش خود من مهم باشه یا نه؟ که می بینم اکثرا اینطوری نیستند و همون جلسه ی اول از من مقدار دقیق حقوقم رو می پرسن، متراژ خونه و منطقه ی مسکونیم رو می پرسن، و اینکه دوست دارند هر وقت اراده کردند، مثل پدرشون خرج کنم!"

خیلی برای من سواله که چرا پدر و مادرها، دخترانشون رو طوری بار نیاوردند که اونها خواسته ها و آرمان هایی خیلی فراتر از پول و ثروت یک پسر داشته باشند؟ چرا دختران این سرزمین اینطوری تربیت شدند؟ قطعا علت اینکه من، برادرم و خیلی از پسرهای همسن و سالم مجردند، نه ایراد تراشی ماها و سخت پسندیمون، بلکه دخترانی هستند که به ما میخورند، اما حاضر به ازدواج با ما نیستند. 

.......................

پ.ن:

1_ من نمیدونم که چرا فقط دختران دهه شصتی توی وبلاگم با من ارتباط برقرار میکنند و همذات پنداری می کنند و به نوعی انگار دوست دارند همدم یا همسر یا دوست من باشند؟ درحالیکه من هیچگونه حس خاصی نسبت به دخترانی که از خودم بزرگتر یا همسن یا یکی دوسال کوچیکتر هستند ندارم و فقط به دخترانی که از 4-5 سال کوچیکترند حس "انتخاب کردن" دارم.

2_ اگر دختری باشه که از اخلاق یا تیپ یا سن من بدش بیاد، هیچ وقت ناراحت نمیشم، اما معمولا دخترها براشون هیچ کدوم این چیزهای پسر مهم نیست، جز پول و با اندکی اغماض مدرک. این خیلی خیلی باعث تاسفه و من هر چقدر هم که بنویسم، نمیتونم تفکرات میلیونها خانم و دختر ایرانی رو که توسط جامعه تربیت پیدا کردند رو تغییر بدم.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در پنجشنبه بیست و ششم مرداد ۱۳۹۶ |
کاش,دخترها,درست,تربیت,میشدند,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 12:20

close
تبلیغات در اینترنت