اطلاعات جالب درمورد دستگاه تناسلی زن | بلاگ

اطلاعات جالب درمورد دستگاه تناسلی زن

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

من تا همین چند وقت قبل، وقتی توی گوگل دنبال جستجوی عکس یا فیلم اندام تناسلی بودم، به مشکل میخوردم. مثلا برای آلت تناسلی مرد واژه ی پِنیس(penis) رو پیدا کردم. اما برای آلت تناسلی زن هر چقد که واژه ی واژن (vagina) رو سرچ می کردم، تصویر مورد نظر نمیومد. 

تا اینکه توی یکی از سایت های خارجی و در توضیح عنوان عکسها، تازه متوجه شدم که به کل اندام تناسلی زن، واژن گفته نمیشه. بلکه ناحیه ی تناسلی به اسم (پوسی)"pussy" شناخته میشه که معادل واژه ی عامیانه ی "ک. س" در فارسی هست. در واقع واژن، تنها یک بخش از آلت تناسلی زن هست. همون سوراخ بزرگی که تنها برای رابطه ی جنسی و وارد شدن آلت تناسلی مرد کاربرد داره و هنگام عادت ماهیانه ی زن، خون از این سوراخ تخلیه میشه. بالای این نقطه، سوراخ ریزِ جداگونه ای قرار داره که خانم ها از این نقطه ادرار می کنن.

بعد از اون دنبال مکانی به نام "چوچوله" یا "کلیتوریس" (Clitoris) در عکسهای پورن می گشتم، چون شنیده بودم که حساس ترین نقطه ی جنسی زن، نه واژن، بلکه همین نقطه ی کلیتوریس هست، اما هربار که نگاه کردم نفهمیدم به کدوم ناحیه میگن و اصلا کلیتوریس چه شکلیه؟

در تصویری که اینجا می بینید، چوچوله بالاترین نقطه ی آلت تناسلی قرار داره که گفته میشه به هنگام تحریک جنسی، مثل آلت مرد، بزرگ و سفت میشه و اکثر زن ها فقط از طریق لمس این ناحیه به ارگاسم میرسن.  اگر در فیلم های پورن دقت کرده باشید، معمولا همزمان با آمیزش جنسی، انگشت زن روی بالای واژن میره و اون ناحیه رو تند تند مالش میده (مثل خود ارضایی) و به اوج لذت میرسه.

در واقع شناخت این نقطه ی کوچیک توسط همسر یک زن، یکی از واجبات رابطه ی زناشویی هست که معمولا مردان ایرانی به دلیل تابوی مسائل جنسی، اطلاعات لازم رو ندارند و باعث میشن که همسرشون ارضا نشه و بعدش سرخوردگی و دعوا پیش بیاد.

دخترها بدون وارد شدن وسیله ای داخل واژن هم ، با ماساژ چوچوله به ارگاسم میرسند، اما یک نقطه ای به نام "نقطه ی G" هم در داخل واژن قرار داره که اگر اونجا هم تحریک بشه، زن به انزال میرسه و مایعی از بدنش با شدت خارج میشه. این ناحیه در انتهای داخل واژن و سقف واژن قرار داره که معمولا توسط آلت مرد، لمس میشه. برای مردها ، این نقطه ی جی ، حد فاصل مقعد تا کیسه ی بیضه ست که اگر مورد لمس و فشار قرار بگیره، به شدت تحریک کننده ست.

............

پ.ن: اینها رو چند سالی هست که دارم مطالعه میکنم و تازه همین حالا متوجه شدم. البته لابد کسانی که همسر یا دوست دختر دارند، در نتیجه ی رابطه ی جنسی، بالاخره یک چیزهایی رو متوجه میشن یا مجبور میشن که بعدش مطالعه کنند. اما چه بهتر که آقا پسرها قبل از ازدواج یا رابطه ی جنسی، یک همچین اطلاعاتی داشته باشند.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در جمعه بیستم مرداد ۱۳۹۶ |
اطلاعات,جالب,درمورد,دستگاه,تناسلی,...
نویسنده : بازدید : 136 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 12:20