دختری که خود ارضایی می کنه

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به پسرهای خیلی داغ و دارای میل جنسی بالا - که تا حالا با دختری رابطه نداشتند - توصیه می کنم با دخترانی که در دوران مجردیشون خود ارضایی کردند، به دلایل زیر ازدواج کنند:

1_ این دخترها میل جنسی بالایی دارند، بنابراین فقط اونها می تونن پسرهایی که خود ارضایی می کردند و بابت نیاز جنسی تحت فشار بودند رو درک کنند.

2_ این دخترها هم، مثل شما باکره اند و رابطه ی جنسی با پسری رو تجربه نکردند.

3_ در مقاله ای می خوندم که دخترانی که قبل از ازدواج خود ارضایی می کردند، بهتر و بیشتر از دخترانی که هیچگاه خودارضایی نکردند به ارگاسم (اوج لذت جنسی) میرسند. این دخترها به دلیل شناختی که از نقاط حساس اندام تناسلیشون پیدا کردند، موقع رابطه ی زناشویی به خوبی می دونند که چطوری به ارگاسم برسند و می تونن به همسرشون راهنمایی بدن. درحالیکه دخترانی که خودارضایی رو تجربه نکردند، به خشکی وازن و مشکلاتی در رابطه ی زناشوییشون مبتلا هستند و گاهی هیچ وقت ارگاسم رو تجربه نمی کنند.

4_ طبیعتا این دخترها فیلم پورن تماشا کردند و با تمام پوزیشن ها و حالت های مختلف س ک س آشنا هستند. اینطوری نیست که از سکس دهانی یا مقعدی متنفر باشند و یا اگر در مورد "مدل 69" با اونها صحبت کنید، متوجه نباشند که از چه چیزی حرف میزنید! بلکه کاملا مثل خود شما ولع و اشتیاق دارند.

5_ این دخترها، خیلی دنبال اندام آنچنانی یا ریز و درشتی آلت تناسلی نیستند و خیلی به شما احتیاج دارند. دیگه میل جنسی فقط سرویس دهی خانم به آقا به حساب نمیاد و برای اینکار به شما منت نمیذارند، بلکه شما هم در حال سرویس دهی به این دخترها هستید و اگر یک روز نباشید، کلافه میشن.

..............

نکته: حالا موقع خواستگاری یا آشنایی اولیه، از کجا بفهمیم که دختر گرم مزاج و اهل خودارضایی بوده یا نه؟ 

معمولا اگر با دختر به طور سربسته راجع به فشارهای دوران مجردی و نبودِ جنس مخالف صحبت کنید، یا متوجه فشار جنسی میشه یا اصلا درک نمی کنه. دختری که فوری به شما حق میده و می فهمه که نبودِ یک دختر تا 30 سالگی، چقدر برای پسر زجرآوره، قطعا خودش هم بابت میل جنسیش تحت فشار بوده، اما دختری که همچنان درکی نداره و از شما بیش از اندازه پول و مدرک و خونه و ماشین میخواد، طبعا در عالم دیگه ای سیر میکنه و اگر سرد مزاج نبوده باشه، خودش با پسرهای متعددی رابطه ی جنسی داشته.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در پنجشنبه نوزدهم مرداد ۱۳۹۶ |
دختری,خود,ارضایی,کنه,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 12:20

close
تبلیغات در اینترنت