دخترها چه مشکلی با من دارن؟ | بلاگ

دخترها چه مشکلی با من دارن؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

چرا هر بار در مورد زندگی خودم می نویسم، دخترها به من حمله می کنن؟! مگه تمایل یک آقا پسر به جنس مخالف، انقدر چیز بد و زشتی تلقی میشه که دخترها بهشون بر می خوره؟

اگه پسری هر روز از پارتی رفتن و رقصیدن با دخترهای مختلف بنویسه، اون وقت دخترها حذبش میشن؟ 

یا اگه پسری از سکس هر روزش با دوست دخترش بنویسه و بگه که تازه هزار دفعه سکس رو با دخترهای مختلف تجربه کرده، بهتر از پسری هست که از روی فشار و نبودِ جنس مخالف، زجر میکشه و خودارضایی می کنه؟

یعنی من اگه در مورد سکس با محارم و تجاوز به دختر بچه ها داستان بنویسم، انقدر مورد حمله قرار نمی گیرم که حالا فقط از علایقم به جنس مخالف گفتم! دارم تصور میکنم که اگه به جای پست های عاشقانم در مورد گرفتن دست دختر و بوسیدن و بغل کردنش، به دخترها فحش میدادم و از کتک زدن و لگد زدن می نوشتم، یا دخترها رو پست ترین موجودات عالم می دونستم، لابد دخترها عاشق من میشدند!!

...............

پ.ن: وقتی بچه بودم، مادر بزرگِ پدرم همیشه برای ما داستان خاله سوسکه و خواستگاراش رو می گفت؛ که از هر کدوم می پرسید: "منو با چی میزنی؟" آخر سر با اونی که میگفت: "با دَمم میزنم" ازدواج کرد! ... واقعا وقتی به زندگی پدر و مادرم نگاه می کنم می بینم یکی مثل مادر من در آرزوی یک مرد با اخلاق بود که فقط توهین نکنه و هر شب بهش مشت نزنه، اما دخترای حالا خودشون پسرها رو کتک میزنن و بویی از احساس و عاطفه نبردند.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در چهارشنبه هشتم شهریور ۱۳۹۶ |
دخترها,مشکلی,دارن؟,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 9:16