نیاز جنسی چه ربطی به کار داره؟

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

قبلا هم اینو گفته بودم، باز دوباره برام سواله: چرا وقتی میگی نیاز جنسی دارم و زن میخوام، میگن شغلت چیه؟

نیاز جنسی چه ارتباطی به کار آدم داره؟ موجود زنده ایم، مثل تمامی موجودات و حیوانات به بلوغ میرسیم و باید آمیزش کنیم. هیچ حیوونی وجود نداره که به محض بلوغ، نیاز جنسیش رو سرکوب کنه و انقدر صبر کنه تا وقتی که شغلی کسب کرد یا نون آور ماده شد، بعد سراغ آمیزش جنسی بره! 

ماها از نظر فیزیکی، غریزی و خصلت های طبیعی، چه تفاوتی با حیوانات داریم؟ 

آخه مگه خداوند، یا جهانِ آفرینش، مرض داشته که از 15 سالگی در منِ پسر مایع منی آفریده و در 11 سالگی دختر پریود میشه؟ بگیم 5 سال هم طول میکشه تا رشد فیزیکی و اندام ها تکمیل بشه، بعدش چی؟ آخه تا کی باید برای نیاز جنسی صبر کرد؟

من اصلا نمی فهمم که چرا در ایران، تا حرف از نیاز به جنس مخالف میشه (تحت عنوان عشق، ازدواج) میگن باید اول شغل داشته باشی؟!! 

اگه یک نفر بابت نیاز جنسی، هر روز مجبور بشه خود ارضایی کنه و دائما خوابش بیاد و سردرد بگیره، چطوری میتونه بره سر کار؟ اگه یک نفر دیدنِ دختر و پسرهایی که توی خیابون با هم هستند، رنجش بشه و دلش بخواد خودش هم کنار جنس مخالف باشه و هر روز توی فکر بره، چطوری میتونه بره سر کار؟ 

اگه به شما بگن: هر روز صبح تا عصر باید از خونه بیرون برید و توی یک اتاقی مستقر بشید و در و دیوار رو نگاه کنید، در حالیکه می دونید بقیه ی دختر و پسرهای دانشجو و نوجوون، با هم دوستند و سکس می کنند، انگیزه ای برای رفتن به سر کار می مونه؟ تازه دیگه اینترنت و چت با دخترها رو هم ازتون بگیرن و بگن راه رسیدن به دختر همینه، اما خبری از خواستگاری رفتن هم نباشه!

کار و شغل یک مبحثه، نیاز جنسی یه مبحث دیگه. دختر رو برای پسر خلق کردند و برعکس. هیچ کجا هم نگفتند که جواز رسیدن به دختر، داشتنِ مدرک و شغله! اینارو ما آدمای مزخرف ایرانی درست کردیم. وگرنه در خارج، میشه راحت به این نیاز پاسخ گفت.

تازه این کشور مدعی دین و مذهب هم هست و میگه رابطه ای غیر از ازدواج، نامشروع و زناست. خب نامردا! منِ پسر وقتی 18 سالمه و دارم از شدت فشار جنسی رنج میکشم، بهم زن بدید تا فکرم آزاد بشه برای درس خوندن یا کار کردن. نمیشه هیچی به آدم ندی، توقع داشته باشی طرف هم درس بخونه، هم نماز بخونه، هم شغل داشته باشه، هم فقط به ازدواج فکر کنه. 

نوشته شده توسط پسر بدشانس در یکشنبه پنجم شهریور ۱۳۹۶ |
داره؟,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 9:16

close
تبلیغات در اینترنت