انقلاب جنسی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

اول این کلیپِ: با نیازهای جنسیمون چیکار کنیم؟ رو ببینید و جوابایی که مردم میدن رو بشنوید. خیلی جالبه که هیچ کسی هیچ راه حل درستی برای این نیاز نداره.

من وقتی به بلوغ رسیدم، فکر میکردم الان مادر و پدرم میفهمن که پسرشون با مسائل جنسی آشنا شده و نیاز پیدا کرده و لابد برای آلوده نشدنم یه فکری می کنن. بعدش که بزرگتر شدم فکر کردم لابد خود دخترها که طرف مقابل من هستند، بهتر از هرکسی می فهمند نیاز جنسی چیه و اگر برآورده نشه چه بلایی سر پسر میاره! ولی حقیقت اینه که هیچ کسی نفهمید و هنوزم بابت نیاز جنسیم زجر میکشم اما حرف پدر و مادرم و دخترها و جامعه فقط یک چیزه: برو دانشگاه، برو سر کار!! 

اخیرا حسین شمقدری، یک مستندی به نام "انقلاب جنسی" ساخته که چون پولی هست، من فقط تیزرش رو دیدم. اما از روی همین تیزر هم میشه فهمید در مورد چیه. میخواد بگه که در ایران هم مثل اروپا ، در حال رفتن به سمت سکس آزاد و روابط جنسی بدون قید و شرط هستیم. به نظر من هم درسته، همین حالا هم به دلیل سخت بودن ازدواج و راهکار نداشتنِ جامعه برای غریزه ی جنسی، دختر و پسرها باهم سکس می کنند، اما یواشکی.

من میگم تا 5-6 سال آینده دیگه قبح نیاز جنسی شکسته میشه و همه به صورت علنی با هم سکس می کنند و خیلی عادی تر از الان میشه. حتی سکس های ضربدری بین زن و شوهرها خیلی عادی میشه. حتی بین افراد معتقد هم دیگه پایبندی نمی بینیم. به زودی در این کشور یک انقلاب جنسی رخ میده و چون 40 ساله که ملت به خاطر این مسئله تحت فشار بودند، یهو همه چیز از هم می پاشه.

............

پ.ن: اگر کسی می تونه این مستند انقلاب جنسی رو دانلود کنه، به منم بده. چون من خیلی تلاش کردم که پول بریزم و لینک رو دریافت کنم، اما نتونستم. خیلی کنجکاوم که ببینم چیه.

image نوشته شده توسط پسر بدشانس در دوشنبه بیست و هفتم شهریور ۱۳۹۶ |
انقلاب,جنسی,...
نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 20:01

close
تبلیغات در اینترنت