تمام تخیلاتِ جنسی واقعیت دارند!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

خیلی جالبه که شما هر چیزی در مورد مسائل جنسی و حالات مختلفش رو توی ذهنتون تخیل کنید، همه ی آدمای دیگه هم تخیل کردند و در واقعیت انجامش میدن.

من اوایلی که به بلوغ رسیده بودم و خیلی به جنس مخالف احساس جنسی داشتم، همش میرفتم بالای پشت بوم و تخیل می کردم که یک دختری آلت من رو توی دهنش گذاشته و مک میزنه! و با این تخیل خود ارضایی می کردم. ولی اصلا اسم این کار رو نمی دونستم و فکر هم نمی کردم ممکنه دختری همچین کاری بکنه. بعدا که برای اولین بار توی یک کلیپ دیدم، خیلی خیلی تعجب کردم و از شدت شهوت داشتم می مردم. 

یا یک مدتی برای خودم تخیل می کردم که با دختری میرم حموم و لیف و صابون به بدنش میزنم و موهای ناحیه تناسلیش رو تمیز میکنم. بعدا دیدم توی فیلما هست. یا مدل 69 رو خیلی توی خلوتم تمرین میکردم، بدون اینکه یکبار هم کلیپش رو دیده باشم و باورم نمیشد که زن و مردها از این کارا هم بکنن.

تمام پوزیشن ها و حالات جنسی زن و مرد و حتی رابطه ی جنسی فراتر از یک زن و شوهر، مثل سکس های گروهی یا سکس خشن یا حتی برهنگی های لب ساحل یا تصور زندگی در جزیره لختی ها، همه در عالم واقعیت وجود داره.

اصلا من فکر می کنم، این دستورات جنسیِ مغز، بنابر خصلت طبیعی خود ماست و اگر در عالم واقعیت وجود نداشته باشه یا جنس مخالفمون تمایلی نداشته باشه، علت خلقتش زیر سوال میره. دخترها هم در واقع دارن خودشون رو به اون راه میزنن، وگرنه شک ندارم تمام دخترها هم این تخیلات جنسی رو داشتند و دارند. 

image نوشته شده توسط پسر بدشانس در یکشنبه بیست و ششم شهریور ۱۳۹۶ |
تمام,تخیلاتِ,جنسی,واقعیت,دارند,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 20:01

close
تبلیغات در اینترنت