دخترها اینطوری تحریک میشن؟

ساخت وبلاگ
چکیده : «اگر خانم ها ورزش می خواهند ، بايد مكانی جداگانه برای آنها درست كنند و كسی صدای آنها را نشنود و بدن... با عنوان : دخترها اینطوری تحریک میشن؟ بخوانید :

«اگر خانم ها ورزش می خواهند ، بايد مكانی جداگانه برای آنها درست كنند و كسی صدای آنها را نشنود و بدنشان را نيز نبيند و خانم ها نيز بدن مرد نامحرم را نبينندچون آدميزاد مركز غرايز است وغريزه برخی از افراد زود تحريك می شود.» 

اینها، حرفهای یک مرجع تقلید به نام آیت الله علوی گرگانی خطاب به معاون زنان رئیس جمهور هست و عمده ترین مانع حضور دخترها به ورزشگاه فوتبال همین نظرات مراجع تقلیده.

سوالی که برای من پیش اومده اینه که آیا واقعا بخشی از ران و ساق پای پسرها، برای دخترها تحریک آمیزه؟ یعنی بر فرض از اون فاصله ی دور جایگاه تماشاگران، دختری دوربین دستش گرفته باشه و روی پا و اندام یک فوتبالیست زوم کرده باشه، ممکنه دختری با دیدنِ زانوی یک فوتبالیست مرد، انقدر تحریک بشه؟

تا جایی که من می دونم، توی این چت روما، پسرها به دخترها وب آلت تناسلیشون رو نشون میدن، ولی دخترها نه تنها تحریک نمیشن و استقبالی نمی کنن که بدشون هم میاد. واقعا شک کردم که میزان تحریک پذیری دخترها چیه؟ چون به ماها گفتند که دخترها از طریق صدای پسر و نوازش، تحریک میشن نه از طریق دیدن. من فکر نمی کنم حتی اگر پسری جلوی دختر لخت مادرزاد هم بشه، دختر یهو تحریک بشه!

image نوشته شده توسط پسر بدشانس در چهارشنبه پنجم مهر ۱۳۹۶ |
.: شرم الکی :. اینطوری,...
ما را در سایت .: شرم الکی :. دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 21 تاريخ : سه شنبه 18 مهر 1396 ساعت: 4:24