این مردم عاطفی ان یا سنگ دل؟ | بلاگ

این مردم عاطفی ان یا سنگ دل؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

از شبی که در کرمانشاه زلزله شد، کل فضای مجازی پر شده از ابراز احساسات مردم و انقدر این چند روز فقط حرف از کرمانشاه و آوار و زلزله هست که آدم تعجب میکنه که چقدر این مردم عاطفی و با احساس ان. ول کن ماجرا هم نیستند و یکسره فیلم و عکس از بیچارگی مردم اونجا منتشر میکنن.

نمی دونم این مردم ، همون مردمی هستند که به صفحه ی اینستاگرام هر آدمی میرن الکی فحش میدن، یا اونا یک عده ی دیگه ای هستند؟ نمی دونم اگر واقعا اکثر مردم ایران انقدر با محبت و مهربون و انساندوست هستند، پس اینایی که به محض دردو دل نوشتن من در این وبلاگ، شروع به فحاشی و نصیحت و محکومیت می کنن ، دقیقا کی ان؟

یعنی امکان نداره من یک مطلب در مورد شخص خودم و مشکلاتم بنویسم و مخاطبین به جای همدردی یا ابراز محبت یا رفاقت، به من حمله نکنن!! اگر بگی خیلی تنها هستم، میگن: چقدر ضعیفی! اگر بگی هیچ دوست و رفیقی ندارم، میگن: فلج عاطفی هستی! اگر بگی نیاز جنسی دارم، میگن: همش به سکس فکر میکنی! ، اگر بگی دوست دختر(یا همسر) ندارم، میگن: حقته، حتما مشکلی داری! اگر بگی تحت فشار روحی هستم، میگن: برو پیش روانپزشک! یه عده هم که فحش ناموسی می نویسن!

گاهی به این همه مظلومیت و تنهاییم که فکر میکنم، به خودم میگم: مگه از امام حسین بالاتری؟ فرزند یک پیغمبر بود، نه کسی رو کشته بود نه اهانتی کرده بود، اما نه تنها با بدترین شیوه کشتنش، که دائما به مادرش که دختر پیامبر بود اهانت می کردند. خواهر و دختر و زن و بچه هاشو توی خرابه های ی شام با غُل و زنجیر و پای برهنه میگردوندند و مردم شام که اینا رو میدیدند، آب دهان و سنگ و خاک روی سرشون میریختند و بهشون لعنت می فرستادند!!! مردم همه جا مثل همن، عرب و عجم نداره، انگار هر کسی شریف تر، پاک تر، محترم تر و مظلوم تر باشه، بیشتر رنج میکشه.

...........

پ.ن: در طول تاریخ، هر کسی حرف حق زده، آزارش دادند. گالیله میگفت زمین گرده، دادگاه به اعدام محکومش کرد! حالا من سالهاست میگم نیاز جنسی بدیهی ترین نیاز انسانه و اگر رفع نشه آدم متوقف میشه و نمی تونه زندگی کنه، میگن نه همچین چیزی نیست، هیچ کسی به سکس فکر نمیکنه، هیچ کسی به خاطر نیاز جنسی زندگیش متوقف نشده، همه دارن مجرد و راحت زندگی میکنن، همه پاک و طیب و طاهرن و فقط تو گناهکاری!!

نوشته شده توسط پسر بدشانس در جمعه بیست و ششم آبان ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : جمعه 3 آذر 1396 ساعت: 0:45