صحبتهای جالب مشاور جنسی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

به تازگی، یکی از مخاطبین خوب اینجا، فایل صوتی صحبت های دکتر بهنام اوحدی (روان درمانگر جنسی) رو - در کارگاه آموزشی مشاوره ش - برای من در تلگرام فرستاد که نزدیک 2 ساعت هست. بخش اول این صحبت های بدون سانسور، راجع به لزوم شناخت جنسی پیش از انتخاب همسر، و بخش دومش درباره ی اختلالات جنسی که منجر به طلاق میشه هست. 

بخش اول صحبت هاش که 44 دقیقه ست رو جدا و آپلود کردم و خیلی توصیه می کنم که مخاطبینم گوش بدن:

به قدری این صحبتها برای من جالب بود که کل 2 ساعت رو گوش دادم و اولین باری بود که صحبت های یک روانشناس، دقیقا حرفهای دل من بود. خیلی رک و دقیق راجع به حساسیت های پیش از ازدواج صحبت می کنه و در مورد شناخت اندام طرف مقابل، نکاتی رو میگه که من تا پیش از این بارها در وبلاگم نوشته بودم ولی از جانب مخاطبینم متهم میشدم به اینکه توقعاتم بالاست یا اینکه دختر رو فقط برای سکس میخوام! احتمالا بعد از شنیدن این حرفها، دخترخانم ها متوجه میشن که چرا انقدر حساسیت ها و وسواس ها برای پیدا کردن همسر زیاد هست و منطقی تر به موضوع نگاه می کنند.

فقط در بعضی موارد، صحبت های این دکتر کمی برای من نا امید کننده ست. اونجایی که میگه دیگه هیچ کسی به سبک سنتی ازدواج نمی کنه و میگه همه ی دخترها و پسرها با هم رابطه ی جنسی دارند. 

........

پ.ن: سرچی هم در گوگل کردم و دیدم فرد موجهی هست و بیوگرافی ایشون هم نوشته شده: دکتر بهنام اوحدی متولد فروردین ۱۳۵۲ است. وی دارای بورد تخصصی اعصاب و روان ، روان پزشک و رواندرمانگر مشکلات جنسی و زناشویی و مشاور ازدواج و طلاق می باشد.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در سه شنبه بیست و سوم آبان ۱۳۹۶ |
صحبتهای,...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : جمعه 10 آذر 1396 ساعت: 0:59

close
تبلیغات در اینترنت