یک عقب مونده هم نیاز جنسی داره

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

 

یادم میاد چند سال قبل، یکی از خانومای فامیلِ دور، با مادرم در مورد پسرش که عقب مونده ی ذهنی بود دردو دل می کرد. از جمله می گفت: "از اینکه می بینم پسرم بالغ شده و گاهی گوشه ی اتاق میشینه و دائما با خودش ور میره ، غصه می خورم، چون نمی تونم براش زن بگیرم."

حقیقت اینه که یک انسان به عنوان موجود زنده، نیاز جنسی داره، حتی اگر اون انسان عقب مونده یا اوتیسمی یا فلج یا سرطانی یا دارای هر مشکلی باشه. درست مثل غذا خوردن، درست مثل نفس کشیدن، هر کسی که بالغ میشه، نیاز جنسی پیدا می کنه و اگر هیچ جنس مخالفی کنارش نباشه، ناچارا با خودش ور میره و خود ارضایی می کنه. که البته خود ارضایی هم فقط زجرش رو بیشتر میکنه. اما عجیبه که مادر من یا اعضای خانوادم، هیچ موقع فکر نمی کنن که منِ 30 ساله، از 15 سالگیم تا الان به دلیل نبودن جنس مخالف، هر روز این کار رو می کنم و دلشون هم نمی سوزه!

و باز یادم میاد که زمانی در همسایگی دیوار به دیوار ما، یک روحانی زندگی می کرد که یکی از پسرهاش عقب مونده بود و قیافه ی هپلی و زشتی داشت. وقتی از همسایگی ما رفتند، خبر دادند که حاج آقا برای همون پسر عقب موندش زن گرفته! حالا زنش هم مثل خودش بوده یا نه، نمیدونم. اما این روزها به این فکر میکنم که حتی عقب مونده ها هم تونستند ازدواج کنند، اما منِ سالم و سرحال و نرمال، هرگز یک بار هم نتونستم جنس مخالفی رو در کنارم احساس کنم و مدتهاست بابت این موضوع عذاب میکشم!

.......

پ.ن: یک پسر عموم که 17-18 سالشه، مقداری مشکل داره اما نمیشه گفت عقب مونده ست. حرکات بچگانه و غیر نرمال میکنه. اما همین غیرمعمولی بودنش، باعث شده که هیچ خجالتی از برخورد با حتی سلبریتی ها نداشته باشه و هر آدم معروفی رو از نزدیک می بینه باهاش عکس سلفی میگیره و خنده رو به لبشون میاره. همین شاد و مشنگ و شاست زدن، گاهی اوقات آدم رو جذاب تر از جدی و آروم و سر به زیر بودن میکنه. برای همینه که مطمئنم همین پسر عموم، میتونه به راحتی با خوشگل ترین و با کلاس ترین دخترها دوست بشه، اما من نتونستم و نمی تونم.

نوشته شده توسط پسر بدشانس در پنجشنبه چهاردهم دی ۱۳۹۶ |
...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 21:35

close
تبلیغات در اینترنت